FIREMNÍ KURZY

obchodní angličtina a němčina, firemní kurzy

Je pro rozvoj vaší firmy důležité, aby zaměstnanci na reprezentativní úrovni ovládali cizí jazyk? V tom případě vám rádi nabídneme komplexní řešení pro rozvoj jazykového vzdělávání ve vaší instituci.

Co vám můžeme nabídnout?

  • pravidelné ověřování pokroku studentů
  • kontrolu kvality výuky
  • kvalifikované lektory s dlouholetou praxí
  • zaměření na obchodní oblast jazyka
  • evidenci docházky
  • vytvoření skupin v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky

Firemní kurzy angličtiny a němčiny

Kurzy vedou vysoce kvalifikovaní lektoři, kteří se mohou dostavit přímo do prostor vaší společnosti. V rámci německého a anglického jazyka nabízíme zvláštní zaměření na oblast práva, obchodu, daní a účetnictví. Kurz může být orientován jak na obecnou, obchodní či odbornou část jazyka, nebo může být veden tak, aby jeho završením bylo složení mezinárodně uznávané zkoušky (Business English Certificate, FCE, CAE, Goethe-Zertifikat apod.).

Individuální přístup je pro nás samozřejmostí! Výuku můžeme zahájit kdykoli v průběhu roku.

60 minutové lekce


anglický jazyk 450,- Kč    
polský jazyk 450,- Kč
německý jazyk 450,- Kč
francouzský jazyk             450,- Kč
jihoslovanské jazyky 600,- Kč

K jihoslovanským jazykům, jejichž výuku vám můžeme nabídnout, patří chorvatština, bosenština, srbština či slovinština.

firemní kurzy a business English

90 minutové lekce


anglický jazyk 600,- Kč
polský jazyk 600,- Kč    
německý jazyk 600,- Kč
francouzský jazyk             600,- Kč
jihoslovanské jazyky 800,- Kč

Lekce mohou být vedeny jak pro jednotlivce, tak menší skupinku zaměstnanců - do 3 osob se nenavyšuje cena kurzu. Za každou osobu nad tento počet se kurzovné navyšuje o 30%. V případě těchto kurzů lektor dochází do firmy. Cestovné je účtováno pouze v případě konání kurzů v okrajových částech města nebo mimo něj.

V případě využití této služby je nutné po prvních 2-3 vyučovacích hodinách uhradit kurz až do konce daného semestru (myšleno období září/leden nebo únor/červen). Kurzy mohou probíhat i v létě. Pro soukromou výuku platí stejné podmínky jako pro firemní.

V případě zájmu využijte prosím kontaktů uvedených na kontaktní stránce. Uvedené ceny jsou výchozí a jednotné (neplátce DPH).

kurzy

VÝUKA PŘES SKYPE

Pro velký zájem jsme nově do naší nabídky zařadili výuku přes Skype. V případě, že by Vás tento způsob seznamování se s cizím jazykem zaujal, nás neváhejte kontaktovat. V nabídce máme všechny jazyky, jejichž služby poskytujeme. Veškeré termíny výuky se sjednávají ku vzájemné spokojenosti jak lektora, tak klienta.

    60 minutová lekce         300,- Kč    

©2014 designed by Nicol Hrabovská